niedziela, 14 kwietnia 2013

ANGIELSKI TYDZIEŃ - PODSUMOWANIE

     Nadszedł czas na podsumowanie mojego Angielskiego Tygodnia. Ogólnie jestem zadowolona, wykonałam jednak zadanie tylko w 70%. Bardzo ciężko było mi bowiem powstrzymać się od wchodzenia na polskie strony związane z moimi zainteresowaniami, przez co uświadomiłam sobie jak bardzo jestem uzależniona od internetu.... Do tego w ręce wpadły mi 2 polskie książki, z których z czytaniem próbowałam powstrzymać się do niedzieli, ale nie dałam rady.
Jeśli chodzi o pozostałe elementy takie jak radio, telewizja, pisanie dziennika, to wykonałam założone przez siebie zadania w 100%. Angielski towarzyszył mi podczas porannej toalety, przygotowania posiłków czy zabawy z kotem.
I dzięki temu jeszcze bardziej pokochałam naukę angielskiego :-)
Dlatego nie chcę tak po prostu rozstawać się ze swoim Angielskim Tygodniem. Nie chcę także spędzać tyle czasu w internecie. Postanawiam więc teraz na polskie strony internetowe wchodzić jedynie rano przed pracą, ale po wykonanych wcześniej powtórkach na etutorze. A po pracy nie ma mnie w polskiej sieci (chyba że muszę zrobić coś do pracy czy na uczelnię), a na nurtujące mnie pytania odpowiada mi język angielski.

2 komentarze:

  1. Życzę powodzenia w realizacji planów i zapraszam do mnie po wyróżnienie http://sztukaikunszt.blogspot.com/2013/04/wyroznienia.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Violina jak tam Twoje zdrowie? ;) Od czasu wpisu na temat raw diety nie słyszałam od Ciebie!

    OdpowiedzUsuń